ЗИМОВІ САДИ ТА КУПОЛИ

Традиційно вважається, що зимовий сад – це неопалювана літня кімната, сповнена світлом. 

 

У нашому випадку зимовий сад можна назвати “садом всіх пір року”, так як ми можемо запропонувати зимовий сад будь-якого функціонального призначення. 

 

Зимові сади найчастіше за все стають частиною інтер’єрів кафе, ресторанів, готелів, модних бутиків, басейнів тощо. Використання зимових садів при будівництві та реконструкції будинків і котеджів зробить їх зручнішими для житла, неповторними в архітектурі, а також підвищить їхню вартість. 

 

Зимові сади обладнуються вікнами, дверима, вентиляційними елементами, сонцезахисними конструкціями, а також можливостями автоматично керувати різними елементами. Форма, кут нахилу можуть бути вибрані з урахуванням індивідуальних побажань. 

 

Зимові сади виготовляються із найточнішим дотриманням заданих розмірів. Елементів стандартних розмірів не існує. Щоб грамотно побудувати зимовий сад, необхідно вивчити об’єкт, провести чимало консультацій, розробити проєкт зимового саду, ідеально виготовити, а також професійно змонтувати. І тоді у вас з’явиться ідеальний новий простір для життя. 

SchuecoReynaers

Вакансії

[contact-form-7 id="77" title="Вакансии"]