АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА ТА ДВЕРІ 

Основними перевагами алюмінію вважаються міцність, довговічність, вузька видима ширина, різномаїття дизайну, можливість виготовити великі прозорі конструкції. Перелік переваг доповнюється ще однією важливою характеристикою – високою теплоізоляцією. За рівнем теплоізоляції алюмінієві вікна не поступаються дерев’яним та пластиковим вікнам. 

 

При проєктуванні сучасної архітектури в центрі уваги інвесторів та проєктувальників постає питання застосування енергозберігаючих технологій. У зв’язку із цим EVB пропонує вікна нового покоління: алюмінієві вікна з підвищеною теплоізоляцією із систем AWS (Aluminium Window System – Алюмінієві Віконні Системи) партнера групи компаній – Schüco International. Це покоління вікон представляє собою новий стандарт у галузі теплоізоляції, а також розширює можливості архітектурного оформлення. 

 

EVB пропонує такі типи алюмінієвих віконних систем Schüco: 

 

  • AWS 75 SI
  • AWS 90 SI+

 

Також серед послуг EVB є виготовлення алюмінієвих вікон із підвищеною теплоізоляцією із систем Reynaers Aluminium. Можливо підібрати профіль для будь-якого типу проєктів – від класичного і романтичного дизайну до індустріального та сучасного. 

 

EVB пропонує такі типи алюмінієвих віконних систем Reynaers:

 

  • CW 86-HI
  • CW 104
  • Sencity (алюмінієві вікна із дерев’яними накладками)

Schueco
FW 50+SI / FW 60+SI
Reynaers
CW 50 / CW 60

Вакансії

[contact-form-7 id="77" title="Вакансии"]