Про компанію

Ми працюємо на ринку України 25 років та є експертами зі створення віконних і фасадних рішень з алюмінієвого профілю для архітектурних об'єктів будь-якої складності. Наш комплекс робіт включає до себе проєктування, виготовлення та монтаж конструкцій, а також їхнє подальше обслуговування.
Ми є лідером України зі скління висотних будівель.

Із 1997 р. по сьогодні ми є постійним преміум-партнером Schüco в Україні, а також лідером за обсягом переробки та монтажу цієї системи за 25 років співпраці.
Також у 2015 році ми стали найбільшим переробником систем Reynaers Aluminium в Україні.
Висока якість наших робіт підтверджується сертифікатом світового стандарту ISO 9001:2015.

До свого 20-річчя ми провели ребрендинг і відтепер звемося EVB. Проте всі ці роки ми не змінювали юрособу ТОВ “Євровікнобуд”, що вказує на нашу стабільність та надійність як парнера.
EVB є родинною компанією з високою соціальною відповідальністю. За роки сталого розвитку ми виросли до 200 співробітників.

Принципом нашої роботи є побудова довгострокових та ВЗАЄМОВИГІДНИХ стосунків із замовниками, бездоганна якість та дотримання узгоджених строків проектування, виготовлення й монтажу, зростання довіри та лояльності клієнтів.

У групі компаній налагоджена система ефективного управління проектами. Ми збалансували потужності нашого конструкторського бюро, виробничої бази та монтажної ділянки для того, щоб одночасно реалізовувати кілька великих об’єктів (площиною фасадів більше 20 тис. м. кв.) і кілька десятків середніх та дрібних.

Конструкторське бюро “Євровікнобуд-Проект” входить до групи компаній EVB. Його висококваліфіковані та сертифіковані фахівці орієнтовані на реалізацію енергоефективних рішень. У своїй роботі вони використовують як 2D-графіку, так і 3D-моделювання.

Наша геодезична служба, обладнана унікальним для України обладнанням, забезпечує конструкторів даними для проектування, а також здійснює контроль точності виконання монтажних робіт.

Виробнича база EVB розташована у центрі Києва та обладнана найсучаснішим устаткуванням від провідних європейських виробників, частина з якого є єдиним в Україні. Багато фахівців працюють із нами з дня заснування. Їхній досвід та знання технології є нашим найціннішим активом.

За ці роки ми зібрали команду сильних фахівців з управління монтажними роботами. Всі наші монтажники регулярно проходять професійне навчання та медогляд, мають допуски до висотних робіт.

вул. Олександра Матросова, 31, Київ, 01103

Вакансії

[contact-form-7 id="77" title="Вакансии"]